مدیر پروژه حفاری طرح توسعه میدان نفت شهر خبر داد

آغاز تعمیر و تكمیل آخرین حلقه چاه میدان نفتی نفت شهر

آغاز تعمیر و تكمیل آخرین حلقه چاه میدان نفتی نفت شهر به گزارش شمال صنعت خوزستان مدیر پروژه حفاری طرح توسعه میدان نفتی نفت شهر شرکت ملی حفاری ایران از آغاز مراحل تعمیر و تکمیل آخرین حلقه چاه در این میدان با به کارگیری دستگاه حفاری ۴۸ فتح این شرکت اطلاع داد.غلامرضا آل محمود امروز (۲۳ فروردین ماه) در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مراحل تعمیر و تکمیل آخرین حلقه چاه در میدان نفتی نفت شهر شرکت ملی حفاری ایران با به کارگیری دستگاه حفاری ۴۸ فتح شروع شد و پیشبینی می شود چاه شماره ۱۱ هم ظرف مدت دو ماه آینده تکمیل و به شرکت نفت مناطق مرکزی تحویل داده شود.

به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: پیش از این با کاربست دستگاههای حفاری ۳۵ و ۸۱ و ۴۸ فتح در میدان نفتی نفت شهر، حفر یک حلقه چاه توسعه ای و همینطور دو حلقه چاه تعمیری به اتمام رسید.

آل محمود اظهار داشت: پروژه نگهداشت و افزایش تولید میدان نفتی منطقه نفت شهر همچون پروژه های توسعه ای شرکت ملی نفت ایران است که به صورت EPD/EPC از جانب شرکت ملی حفاری اجرا می شود.

مدیر پروژه حفاری میدان نفت شهر در شرکت ملی حفاری ایران اظهار داشت: نفت شهر یکی از میادین نفتی کشور است که از نظر پیچیدگی مخزن، ترکیب نفت و گاز در سطح، شکستگی سازندها و تراکم گاز، پر ریسک و انجام حفاری با وجود عمق کم، زمان بر است و احتیاج به دقت عمل و حساسیت کاری بالایی دارد.

وی اضافه کرد: شرکت ملی حفاری ایران با استفاده از متخصصان مجرب و کارآزموده در جهت همکاری با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، پیش از این چاه های توسعه ای و تکمیلی گوناگونی در این میدان، حفاری و تکمیل کرده است.
1400/01/23
15:22:11
5.0 / 5
328
تگهای خبر: توسعه , تولید , دستگاه , سازنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور