افزایش ۴۰ درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی در ۱۱ ماهه سال ۹۹

افزایش ۴۰ درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی در ۱۱ ماهه سال ۹۹ شمال صنعت: وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش 40 درصدی صدور جواز تأسیس واحد صنعتی و 7 درصدی پروانه های بهره برداری طی 11 ماهه سال قبل آگاهی داد.به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ۱۱ ماهه سال ۹۹، تعداد ۳۶ هزار و ۱۶۲ فقره جواز تأسیس صنعتی صادر شد که با احتساب صدور ۲۵ هزار و ۸۳۰ جواز تأسیس در زمان مشابه سال ۹۸ افزایش ۳۸.۶ درصدی را در این عرصه داشته ایم.
همچنین تعداد پروانه های بهره برداری صادره ۶ هزار و ۴۹۱ فقره بود که با احتساب صدور ۶ هزار و ۶۸ فقره پروانه بهره برداری در زمان مشابه سال ۹۸ افزایش ۷ درصدی داشته است.
گفتنی است که اشتغال مجوزهای صنعتی صادر شده در ۱۱ ماه سال قبل ۸۱۰ هزار و ۱۷۸ نفر و در ۱۱ ماهه سال ۹۸، ۵۷۶ هزار و ۲۶۴ نفر بود.
همچنین اشتغال پروانه های بهره برداری صادره در ۱۱ ماهه سال گذشته، ۱۲۱ هزار و ۲۴۸ نفر و در ۱۱ ماهه سال پیش از آن ۸۵ هزار و ۷۱۹ نفر بوده است.
بدین ترتیب افزایش ۳۷.۶ درصدی اشتغال جوازهای تأسیس صادره و افزایش ۲۸ درصدی اشتغال از محل پروانه های بهره برداری صادره را در ۱۱ ماهه سال ۹۹ داشته ایم.
شایان ذکر است که سرمایه گذاری مجوزهای صنعتی صادر شده نیز در بازه زمانی مشخص شده، افزایش ۷۲.۸ درصدی و سرمایه گذاری پروانه های بهره برداری نیز افزایش ۲۳۵.۱ درصدی داشته است.


منبع:

1400/01/14
13:01:46
5.0 / 5
510
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور