1300هكتار به گلخانه های ایران افزوده شد

1300هكتار به گلخانه های ایران افزوده شد به قول مدیرعامل بانک کشاورزی، سال قبل با وجود محدویت تأمین یارانه، با حمایت بانک کشاورزی و تلاشهای صورت گرفته، ۱۳۰۰هکتار گلخانه مدرن به گلخانه های کشور افزوده شد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، روح اله خدارحمی به همراه وزیر جهادکشاورزی و تعدادی از مسؤلان استانی و شهرستانی از مجتمع گلخانه ای ۴۰ هکتاری منوجان بازدید کرد.
وی در مراسم افتتاح ۶ هکتار طرح توسعه ای این پروژه ضمن اشاره به تأثیر این گونه مجموعه ها در کشور اظهار داشت: با حمایت های دولت و همراهی وزیر جهاد کشاورزی، با نهایت تلاش منابع لازم برای تکمیل این مجتمع وسایر پروژه های مشابه در کشور را تأمین می نماییم.
او خطاب به سرمایه گذاران پروژه های گلخانه ای نوید داد: بدون هیچگونه نگرانی از بابت تأمین منابع مالی، با تمام توان جلو بروید و مطمئن باشید که بانک کشاورزی در کنار شماست.
مدیرعامل بانک کشاورزی یکی از طریق های جهش تولید در کشاورزی کشور را مدرن سازی کشاورزی اعلام نمود و اضافه کرد: طرح های گلخانه ای این مسیر را هموار کرده اند.
طبق اعلام بانک کشاورزی، مجتمع گلخانه ای ۴۰ هکتاری منوجان، مجموعه ای عظیم با خاک، آب و هوای مناسب و زیرساخت های لازم از بزرگترین مجتمع های گلخانه ای استان به حساب می آید و بیشتر از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه پرداخت شده و اشتغالزایی ۴۸ نفر را به دنبال داشته است.
منبع:

1399/11/14
22:45:03
0.0 / 5
671
تگهای خبر: اشتغال , توسعه , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور