آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان برگزار شد

آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان برگزار شد به گزارش شمال صنعت آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان، یکم تا سوم بهمن ماه ۹۹ در محل دانشگاه اصفهان برگزار گردید.به گزارش شمال صنعت به نقل از ذوب آهن اصفهان؛ در این آزمون استخدامی ۹۸۶۲ داوطلب مشارکت داشتند که تعداد ۵۰۹ نفر به استخدام ذوب آهن اصفهان درخواهند آمد.
منصور یزدی زاده مدیرعامل و مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات رفاهی، بهزاد کرمی معاون فروش و بازاریابی و مدیران سازماندهی و روش ها، امور اداری، حراست و بازرسی ذوب آهن اصفهان از مراحل برگزاری آزمون استخدامی که با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و نظارت نمایندگان نهادهای مربوطه همراه بود، بازدید نمودند.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگار ما از مسؤلان شرکت صدر تأمین و هیأت مدیره شرکت به جهت عرضه مجوز استخدام، دانشگاه اصفهان که مسئولیت برگزاری آنرا عهده دار است و دست اندرکاران ذوب آهنی این آزمون قدردانی و از روند برگزاری آن ابراز رضایت نمود.
یزدی زاده اظهار داشت: آزمون استخدامی شرکت با نهایت دقت و امانت برگزار شده و هدف آن استخدام بهترین نیروها با در نظر گرفتن ضرایب لازم و بومی گزینی است.
احمد اکبری معاون سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت ذوب آهن اصفهان هم ضمن تشکر از زحمات تمامی دست اندرکاران این آزمون اظهار داشت: در جهت تقویت نیروی انسانی و رفع کمبودهای ناشی از بازنشستگی کارکنان و بالا رفتن سابقه همکاران ذوب آهنی با دریافت مجوز از هیأت مدیره شرکت در ۲۴ تیرماه ۹۹ نسبت به جذب ۵۰۹ نفر نیروی جدید در شرکت برنامه ریزی کردیم.
اکبری ضمن اشاره به اهمیت و نقش نیروی انسانی در شرکت اظهار داشت: جذب نیروی جدید در هر سازمانی به منزله تزریق خون در پیکر یک موجود زنده است. در استخدام جدید که تمام مراحل آن از ثبت نام تا آزمون و مصاحبه توسط دانشگاه اصفهان انجام می گیرد ۹۸۶۲ نفر ثبت نام نمودند. پس از آزمون هم یک و نیم برابر افراد مورد نیاز بر مبنای رتبه آزمون جهت بررسی به طب کار ذوب آهن اصفهان معرفی می گردند و بعد از تأیید طب کار و گذراندن آموزش های لازم به صورت قراردادی جذب خواهند شد.
مهرداد تولاییان معاون بهره برداری شرکت در این بازدید خاطرنشان کرد: خوشبختانه آزمون وسیع جذب نیروی انسانی شرکت پس از یک توقف ۹ ساله با کمک دانشگاه اصفهان برگزار گردید.
وی اضافه کرد: ورود سرمایه انسانی جدید و با انگیزه برای این شرکت مهم بوده و این نیروها ضمن تعدیل میانگین سنی در حال افزایش کارکنان، آینده شرکت را تضمین می نماید. از طرفی با عنایت به جهش علمی و فنی کشور نیروی انسانی ما باید مرتب باز سازی و به روز شوند.
وی در انتها از دست اندرکاران دانشگاه درخواست کرد که با دقت وبا توجه به نوع نیاز شرکت به انتخاب بهترین نیروها برای ذوب آهن اقدام نمایند و در این جهت با گفتگو با مهندسان و متخصصان صنعت فولاد کشور و ذوب آهن و بازدید از این کارخانه با محیط کار آن آشنا شده و تجربیات خویش را در مصاحبه ها و آزمون های مهارتی به کار گیرند.
بهزاد کرمی معاون فروش شرکت هم در این بازدید ضمن ارزیابی مثبت آزمون استخدامی مذکور یاد آور شد: تخصص و مهارت بالای نیروهای جدید شرکت را به پیش خواهد برد و ما مسؤلان شرکت وظیفه داریم که ضمن جذب نیروی انسانی جدید در هر سال به حفظ و نگهداری نیروهای پرارزش و ماهر و متخصص موجود هم همت گماریم.
سید اکبر موسویان مدیر جدید امور اداری شرکت هم ضمن بازدید از آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: تعداد ۵۰۹ نفر در آزمون حاضر پذیرفته و مشغول به کار خواهند شد و این تعداد جذب نیروی انسانی در ارتباط با سهمیه نیروی انسانی تا آخر سال ۱۴۰۰ خواهد بود و با عنایت به این که تا سال ۱۴۰۳ حدود ۳۰ درصد از نیروی کار شرکت کاسته می شود لازم است که با دریافت مجوزها و اقدامات لازم برای انتخاب و جذب نیروی جدید صورت گیرد.
وی اضافه کرد: برای آزمون جدید استخدامی ذوب آهن اصفهان حدود یک سال تلاش و برنامه ریزی شده و لازم است که از زحمات تمامی عزیزان دست اندر کار تقدیر شود.
هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان هم اظهار داشت: مدیریت دانشگاه اصفهان از اینکه ذوب آهن اصفهان به آن اعتماد کرده و چنین آزمون مهمی را بر عهده آن گذاشته بسیار خرسند و امیدوار است که با اجرای موفق این آزمون پاسخ اعتماد این شرکت را بدهد.
وی اضافه کرد: ما تمامی مقررات علمی و استخدامی و تمام مقررات بهداشتی را در اجرای این آزمون رعایت کرده و با همت کادر مجرب خود در اسرع وقت برترین نفرات را سنجش و به ذوب آهن اصفهان معرفی خواهیم کرد.
محمدرضا ایروانی مسئول ستاد آزمون های دانشگاه اصفهان هم اظهار داشت: آزمون استخدامی ذوب آهن اصفهان در دو رده کارشناسی و اپراتوری در سه روز متوالی در ۲۲ حوزه جداگانه در مکان های مختلف برای کارشناسی در مدت سه و نیم ساعت و امتحان اپراتوری در مدت ۳ ساعت برگزار گردید.
وی ضمن تشریح روند انتخاب سوال های امتحانی و اساتید تهیه کننده سوال ها تاکید کرد: سوالات بر مبنای منابع علمی و فنی مربوطه و به دقت تنظیم شده و با عنایت به سخت گیری های به عمل آمده امکان هیچ گونه خطا و تبعیضی در برگزاری این آزمون وجود ندارد.
رضا فرهمندیان سرپرست تأمین منابع انسانی ذوب آهن اصفهان و نماینده شرکت در برگزاری آزمون، هم ضمن تشریح روند انتخاب مشاغل بر مبنای نیازها و اولویت های استخدامی شرکت و تعداد نفرات در هر رده شغلی اظهار داشت: به منظور جذب تعداد ۴۶۰ نفر در مقطع دیپلم و ۴۹ نفر در مقطع لیسانس، داوطلبان در ۱۰ گروه امتحانی آزمون خواهند داد که شامل ۷ رشته در مقطع کارشناسی و ۳ رشته در مشاغل اپراتوری است.
وی اضافه کرد: در گروه های امتحانی امور بازرگانی، امور مالی و مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی، نیروهای مورد نیاز، از بین داوطلبان مرد و زن و در سایر رشته ها با عنایت به به کارگیری افراد در مشاغل سخت، نیروی مورد نیاز فقط از بین داوطلبان مرد انتخاب می شوند.
فرهمندیان اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان در کلیه مراحل کار دانشگاه اصفهان، نظارت کامل و مستمر داشته و بر مبنای توافقات انجام شده دانشگاه اصفهان موظف است که نتایج نهایی کار خویش را تا آخر اسفند ۹۹، به ذوب آهن اصفهان عرضه نماید.

1399/11/04
18:30:05
0.0 / 5
845
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور