فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران:

توجه ویژه سایپا به سلامت نیروی انسانی خود ستودنی است

توجه ویژه سایپا به سلامت نیروی انسانی خود ستودنی است رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران، فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران و تعدادی از کادر بهداشت و درمان شهر تهران در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی از شرکت سایپا بازدید نمودند.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از سایپا، با هدف کنترل و مدیریت فعالیتهای بهداشتی در مراکز صنعتی و بزرگ، رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران، فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران و تعدادی از کادر بهداشت و درمان شهر تهران در چارچوب طرح شهید سپهبد سلیمانی از شرکت سایپا بازدید کرده و از عملکرد این شرکت در اجرای پروتکل های بهداشتی و مبارزه با انتشار کرونا تقدیر کردند.
علیرضا زالی در این بازدید ضمن تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز صنعتی و دارای نیروی انسانی زیاد اظهار داشت: عملکرد مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و مهار ویروس کرونا و همینطور تلاش شبانه روزی برای قطع زنجیره انسانی این بیماری قابل تقدیر است.
وی اضافه کرد: سال قبل و در ابتدای انتشار کرونا و کمبود شدید مواد ضدعفونی کننده و ماسک بهداشتی، گروه سایپا با عنایت به رسالت مسئولیت های اجتماعی خود، خطوط تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده را به صورت مجانی و عام المنفعه جهت رفع نیاز پرسنل خود، مراکز درمانی و سایر ارگان ها راه اندازی نمود و همچنان تا امروز شاهد این اقدام پرارزش در شرکتهای سایپا آذین و طیف سایپا هستیم.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران همکاری هدفمند سایپا در کنترل کرونا در ماه های اخیر را یک حرکت جهادی دانست و اظهار داشت: این واحد صنعتی در شرایطی وارد همکاری با وزارت بهداشت در مبارزه با بیماری کرونا شد که همانند سایر خودروسازان با مشکلات مختلف دست به گریبان بود اما با تلاش شبانه روزی خود توانست دستاوردهای گوناگونی را کسب کند.
وی اضافه کرد: سایپا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی موفق شد تا برنامه تولیدی خویش را فعال نگاه دارد و با تهیه مستنداتی از فعالیتهای بهداشتی این مجموعه به ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت الگوی موفقی را پایه ریزی و جهت بهره برداری به سایر مراکز صنعتی ارائه نمود.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران تعطیل نشدن مراکز صنعتی را دغدغه ای مهم دانست و اظهار داشت: با عنایت به اهمیت اقتصادی برخی مراکز و با عنایت به لزوم سهولت انجام تست کارکنان، به ستاد ملی کرونا پیشنهاد اختصاص سهمیه ای منطقی از مراکز سلامت را داده ایم.
همچنین در این بازدید سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت ارشد گروه سایپا در جهت مبارزه با بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع آن اظهار داشت: توجه ویژه به سلامت کارکنان و صیانت از نیروی انسانی توسط سایپا امری ستودنی است و حرکت جهادی این واحد صنعتی در جهت قطع زنجیره انسانی و ممانعت از انتشار ویروس منحوس کرونا در جامعه می تواند بعنوان الگو مدنظر قرار گیرد.
وی اضافه کرد: واحدهای صنعتی بزرگ جمعیت قابل توجهی دارند و چنانچه در شرایط فعلی به کارکنان آموزش های لازم در جهت چگونگی مهار و رعایت پروتکل های بهداشتی داده شود شاهد حضور سفیران سلامت و صیانت از کانون خانواده در سطح جامعه خواهیم بود که اساسا این امر در گروه سایپا صورت پذیرفته است.
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ بر لزوم همکاری همگانی با ستاد ملی کرونا تصریح کرد و اظهار داشت: بسیج محله با ستاد ملی کرونا همکاری خوبی داشته است بنابراین گروه سایپا می تواند با عنایت به تعداد پرسنل زیاد خود و در جهت یاری رساندن هرچه بهتر به جهادگران عرصه مبارزه با کرونا با مراکز بهداشت و ستاد ملی کرونا در سطح شهر ارتباط دو سویه ای برقرار کند.

1399/10/30
22:36:18
0.0 / 5
1107
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازرگانی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور