رشد 21 درصدی خوراك دریافتی در سه فاز پارس جنوبی

رشد 21 درصدی خوراك دریافتی در سه فاز پارس جنوبی به گزارش شمال صنعت مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار داشت: خوارک دریافتی فازهای ۶ و ۷ و ۸ در بازه مشابه سال قبل بیشتر از ۱۳ هزار متر مکعب بوده است، اظهار نمود: امسال شاهد رشد بیشتر از ۲۱ درصدی دریافت خوراک بوده ایم.


بهزاد سالاری در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به افزایش تولید گاز ترش در این پالایشگاه اظهار داشت: در هفت ماه سالجاری میزان خوراک دریافتی این پالایشگاه حدود ۱۶ هزار میلیون متر مکعب بوده است.
وی ادامه داد: با اشاره به اینکه افزایش تولید گاز با حفظ شاخصهای زیست محیطی اتفاق بزرگی است که در فازهای ۶ و ۷ و ۸ رخ داده است.
مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان این آمار اظهار نمود: باوجود افزایش تولید، پالایشگاه چهارم کمترین میزان تولید ماده خطرناک SO۲ در سطح پالایشگاه های پارس جنوبی را داراست.
سالاری با اشاره به اینکه کمترین میزان COD موجود در پساب خروجی در سطح پالایشگاه های پارس جنوبی هم در اختیار فازهای ۶ و ۷ و ۸ است، اظهار داشت: پالایشگاه چهارم کمترین میزان فلرینگ کلی گازها در سطح پالایشگاه های پارس جنوبی را هم داراست.
منبع:

1399/10/30
10:56:00
0.0 / 5
631
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور