حضور ۲۰ استارت آپ ایرانی در نمایشگاه دوبی

حضور ۲۰ استارت آپ ایرانی در نمایشگاه دوبی اتاق بازرگانی ایران از برگزاری نمایشگاه جیتکس دوبی در ایام آینده با حضور شرکت های ایرانی آگاهی داد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، این نمایشگاه بین المللی که هر ساله در مهر ماه به وقت ایران برگزار می گردد و خیلی از شرکت های فعال در عرصه نوین اقتصادی در آن حضور دارند، امسال تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، در موعد هر ساله برگزار نشد اما با بیان رئیس کمیسیون فن آوری اطلاعات اتاق ایران، این نمایشگاه ظرف روزهای آینده در دوبی کار خودرا آغاز خواهدنمود.
برمبنای اطلاعات ارائه شده از طرف محمدرضا طلایی، مقرر است این نمایشگاه در پنج روز از ۱۶ تا ۲۰ آذر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در فضایی بیش از ۱۰۰ هزار مترمربع و با مشارکت بیش از ۷۰۰۰ شرکت از سراسر دنیا اجرا شود.
با وجود محدودیت هایی که بتازگی دولت امارات متحده عربی در راه صدور ویزا به وجود آورده، شرکت های ایرانی توانسته اند روادید لازم را دریافت کرده و آماده حضور در این رویداد شوند.
طبق اعلام طلایی، ۲۰ استارت آپ ایرانی در جیتکس ۲۰۲۰ دوبی حضور نمایشگاهی خواهند داشت و همین طور ۲۹ شرکت ایرانی دیگر نیز با حضور در این فضا، شرایط را برای مذاکره با شرکت های خارجی و مشارکت و سرمایه گذاری های مشترک بررسی خواهند کرد.
به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، از ابتدایی سال ۲۰۲۰ میلادی و همزمان با شیوع کرونا، خیلی از نمایشگاه های بین المللی در سراسر جهان یا لغو شدند یا با استفاده از فن آوری های جدید به شکل مجازی برگزار شدند.
در ایران نیز هرچند در دوره ای کوتاه با فروکش کردن موج نخست کرونا، نمایشگاه هایی با محدودیت انجام شد اما بعد از شیوع مجدد این ویروس، فعلا مجوزی برای برگزاری حضوری نمایشگاه ها صادر نشده است.1399/09/14
20:54:02
5.0 / 5
1006
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور