قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا از گروه خودروسازی سایپا

قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا از گروه خودروسازی سایپا به گزارش شمال صنعت ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا در نامه ای به مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این مجموعه به علت اقدامات موثر در كنترل و جلوگیری از شیوع كرونا قدردانی كرد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از سایپا، در نامه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به گروه خودروسازی سایپا ضمن تبریک و تشکر برای اقدامات مؤثر سایپا در کنترل و جلوگیری از شیوع کرونا در جامعه کارگری، از موفقیت های حاصله در تدوین و انتشار ۷ جلد کتاب در زمینه های مختلف پیشگیری و سبک زندگی در مقابله با کووید ۱۹، تجلیل شد.
در این نامه ابراز امیدواری شده که با ادامه اعمال مدیریت یکپارچه سلامت در مجموعه گروه شرکتهای سایپا، برنامه های جلوگیری از بیماری ها و ارتقای سلامت در جامعه بزرگ نیروی کار گروه خودروسازی سایپا و خانواده آنها، تثبیت شده و ادامه داشته باشد.
ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرده که موفقیت های به دست آمده در سایه بهره گیری از قابلیت های تخصصی بهداشت و ایمنی شرکتهای گروه سایپا و نظام سلامت کشور است.
گروه خودروسازی سایپا با اقدامات هدفمند و کنترل های لازم توانست در کنترل ویروس کرونا در این مجموعه به موفقیت های خوبی برسد. از طرفی، این گروه خودروسازی با همکاری استادان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی ایران توانست ۷ جلد کتاب در زمینه کنترل کووید ۱۹ را تدوین و منتشر کند. کتاب های تدوین شده می تواند برای صنایع و محیط های کشور الگو قرار گیرد و همینطور این توانایی وجود دارد که دستاوردها از راه سازمان بهداشت جهانی در اختیار کشورهای منطقه قرار گیرد.

1399/09/12
13:09:26
5.0 / 5
982
تگهای خبر: بازرگانی , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور