سایپا اعلام كرد

كوییك اس زمستان امسال وارد بازار می شود

كوییك اس زمستان امسال وارد بازار می شود شمال صنعت: گروه خودروسازی سایپا اعلام نمود با انتقال قالب از شركت خارجی به سایپا تولید مدل فیس لیفت محصول كوییك (كوییك. اس) اواخر آذرماه آغاز و این خودرو زمستان امسال وارد بازار كشور می شود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از سایپا، گروه خودروسازی سایپا اعلام نمود که مراحل پیش تولید و تست های لازم برای تولید کوییک. اس انجام شده و با انتقال قالب از شرکت خارجی در ماه جاری، تولید آزمایشی این محصول از اواخر آذرماه و تولید انبوه آن از دی ماه ۹۹ آغاز خواهد شد.
تغییر در زمان بندی پروژه تولید کوییک. اس و طولانی شدن زمان آغاز تولید انبوه این محصول به سبب تأکیدات کیفی و روند جدید این گروه در ارتقا کیفیت قطعات و محصول نهایی و همین طور محدودیت های ناشی از اجرای پروتکل های بهداشتی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در یکی از شرکت های قالب سازی خارجی است که با دستور مدیریت ارشد گروه سایپا این مساله به صورت مستمر پیگیری شده و ضمن بهبود کیفیت مورد نظر، قالب سازی نهایی این محصول فیس لیفت در شرکت خارجی به پایان رسیده و آماده انتقال به داخل کشور است.
مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا در این خصوص اعلام نمود تا حالا چندین دستگاه از این محصول با قطعات نهایی از قالب های اصلی در این مرکز تولید شده و تستهای تأییدیه آن نیز به انتها رسیده است، همین طور برمبنای رویه های کیفی داخلی سایپا، مراحل دریافت تأییدیه از نهادهای ناظر همچون نیروی انتظامی برای شماره گذاری، تأییدیه از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و نیز مجوز شماره گذاری تا انتهای دی ماه ۹۹ به انتها رسیده و کوییک. اس در بهمن ماه ۹۹ به بازار عرضه می شود.
در خصوص خودرو ساینا. اس (دیگر محصول جدید فیس لیفت پلتفرم X200 سایپا) نیز به اطلاع مشتریان می رساند که این محصول الان در خط تولید شرکت سایپا سیتروئن در حال تولید انبوه بوده ولیکن جهت عرضه به بازار فقط در انتظار تعیین و اعلام قیمت از طرف شورای رقابت است.
سازمان فروش گروه خودروسازی سایپا نیز اعلام نمود که وجه واریزی مشتریان محترم در پیش فروش های این محصولات مشمول سود مشارکت و همین طور جریمه تأخیر خواهد شد و گروه خودروسازی سایپا در این خصوص نیز نسبت به ایفای تعهدات خود اقدام خواهدنمود.
این سازمان توضیح داده که گروه خودروسازی سایپا با هدف رضایتمندی و پاسخ به نیاز ضروری بعضی از مشتریان به خودرو، طرح تبدیل و پیشنهاد صدور دعوتنامه های خودرو های مشابه و جایگزین این محصولات و تحویل آنها را نیز داده است اما این اقدام، یک امر پیشنهادی و کاملاً اختیاری است و در صورت عدم تمایل مشتریان به تغییر مدل خودرو های خود؛ محصولات ثبت نامی بلافاصله بعد از تولید انبوه و تامین، تحویل مشتریان محترم خواهد شد.


منبع:

1399/09/11
23:38:44
5.0 / 5
1128
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور