سازمان حمایت اعلام كرد

ارسال بیش از 154 هزار پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات

ارسال بیش از 154 هزار پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات شمال صنعت: در هفت ماهه امسال 858 هزار و 957 فقره بازرسی درباب كالاها و خدمات اولویت دار توسط بازرسان سازمانهای صمت در سراسر كشور انجام شده است كه منجر به تشكیل 38 هزار و 593 فقره پرونده شده است.به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صمت، در هفت ماهه امسال ۱۵۴ هزار و ۱۱۳ فقره پرونده برای واحدهای متخلف اقتصادی تشکیل شده و جهت رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
در همین راستا، روزانه بطور متوسط در استان تهران ۴۳۳ بازرس در قالب ۲۱۶ تیم بازرسی مشغول بازرسی از واحدهای متخلف اقتصادی هستند.
همچنین در هفت ماهه امسال ۸۵۸ هزار و ۹۵۷ فقره بازرسی درباب کالاها و خدمات اولویت دار توسط بازرسان سازمانهای صمت در سراسر کشور انجام شده است که منجر به تشکیل ۳۸ هزار و ۵۹۳ فقره پرونده شده است.
تاکنون بیش از ۷۳۰ هزار انبار و محل نگهداری کالا شناسایی و در سامانه جامع انبارها ثبت شده است. در این راستا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نسبت به تهیه و تدوین شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا ذیل الزامات سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری و نگهداری کالا اقدام نموده است.
بر اساس جمع بندی گزارش عملکرد بازرسی و نظارت سازمان های صمت استان های سراسر کشور از تاریخ ابلاغ شیوه نامه تا حالا بیش از ۱۰۰ هزار و ۸۷۵ مورد بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا صورت گرفته که منجر به تشکیل ۲۱۲۶ فقره پرونده و ارسال به اداره کل تعزیرات حکومتی شده است.


منبع:

1399/09/02
09:38:07
5.0 / 5
561
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , تاریخ , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور