تامین ۱ و هفت دهم میلیون مترمكعب آب آشامیدنی برای شهرستان سرخه

تامین ۱ و هفت دهم میلیون مترمكعب آب آشامیدنی برای شهرستان سرخه مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران، طرح آبرسانی به شهرستان سرخه استان سمنان در منطقه فیروزكوه استان تهران را نمونه موفقی از دستاورد دولت تدبیر و امید دانست و اظهار داشت: 1.7 میلیون مترمكعب در افق 25 ساله برای شهرستان سرخه استان سمنان تامین آب در نظر گرفته شده است و این طرح از بركات دولت تدبیر و امید است.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، محمدرضا بختیاری امروز در آیین بهره برداری از طرح آبرسانی به شهرستان سرخه اظهار نمود: آبرسانی به شهرستان سرخه گامی باارزش است که با همکاری، همدلی و همراهی بخش های مختلف به نتیجه رسید و از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است که کمتر از ۱۲ ماه به نتیجه رسید.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اضافه کرد: آبرسانی به شهرستان سرخه با ۴۳ کیلومتر خط انتقال از شهرستان فیروزکوه استان تهران به سرخه انجام شد.
وی افزود: ۸۱ کیلومتر طول خط انتقال به مخزن پنج هزار مترمکعبی شهرستان سرخه است و ۴۳ کیلومتر از این مسیر در استان تهران و در منطقه سخت جغرافیایی فیروزکوه بود که با تلاش مضاعف به نتیجه رسید.
طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب استان تهران، بختیاری با اعلان اینکه کیفیت آب انتقال یافته به شهرستان سرخه با آب شرب باکیفیت در بعضی مناطق تهران برابری می کند، اظهار نمود: ۱.۷ میلیون مترمکعب در افق ۲۵ ساله برای شهرستان سرخه استان سمنان تامین آب در نظر گرفته شده است و این طرح از برکات دولت تدبیر و امید است.
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اشاره کرد: یکپارچه سازی آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامی بزرگ بود که از دستاوردهای این طرح می توان به تسریع در آبرسانی به شهرستان سرخه اشاره نمود.1399/08/12
19:20:05
5.0 / 5
1356
تگهای خبر: ارز , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور