رئیس سازمان اداری و استخدامی در گفت و گو با شمال صنعت:

تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد كروناست

تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد كروناست شمال صنعت: رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهار داشت: اعلام تعطیلی ادارات تهران بر عهده ستاد ملی كرونا است.


جمشید انصاری در گفت و گو با ایسنا، درباب مرجع تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات تهران اشاره کرد: اعلام تعطیلی هیچ ارتباطی به سازمان اداری استخدامی ندارد، بلکه مرتبط به ستاد ملی کرونا است و اگر ستاد مقابله با کرونا تهران پیشنهادات خودرا به ستاد ملی بدهد، این مساله در آن ستاد بررسی می شود.
وی با اشاره به فراهم بودن امکان دورکاری کارکنان ادارات اشاره کرد: در دولت مصوبه ای در زمینه شرایط دورکاری کارکنان دولت وجود داشت که بعد از شیوع ویروس کرونا اصلاحاتی در آن انجام و به دستگاه ها ابلاغ گردید. تنها شرطی که در این مصوبه وجود دارد، فراهم بودن زیرساخت انجام دورکاری در دستگاه مربوطه است.
رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره مرجع تشخیص وجود زیرساخت دورکاری در دستگاه ها نیز اظهار داشت: در هر وزارتخانه و نه در ادارات کل، کمیته ای دراین زمینه تشکیل شده است و دستگاه های تابعه ی هر وزارتخانه برمبنای سیاست های ابلاغی کمیته مربوطه عمل می کند.
انصاری اظهار نمود: برخی تصمیمی که در فروردین اتخاذ شد و برمبنای آن حضور یک سوم کارکنان کم شد را با دور کاری اشتباه می گیرند. در فروردین ماه صحبتی از دورکاری نبود بلکه ستاد ملی کرونا اعلام نمود که تعطیل شوند و خود این ستاد نیز درباره اختتام آن تصمیم گیری کرد.1399/08/01
12:52:24
5.0 / 5
1442
تگهای خبر: استخدام , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور