مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خبر داد:

آغاز پروژه تولید اولین خودرو شاسی بلند آفرودی

آغاز پروژه تولید اولین خودرو شاسی بلند آفرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از آغاز پروژه تولید اولین خودرو SUV (شاسی بلند) آفرودی با نشان ایرانی در داخل كشور آگاهی داد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از سایپا، سید جواد سلیمانی با تاکید بر استمرار و تداوم برنامه تحول گرایانه سایپا در سبد محصولات، اضافه کرد: بعد از توقف عرضه و خروج پراید از خطوط تولید، گروه خودروسازی سایپا با عرضه فیس لیفت دو محصول فعلی کوییک و ساینا و محصول جدید شاهین امسال گام بعدی تحول در سبد محصولات خودرا برداشته است.
سلیمانی افزود: در سال آینده نیز علاوه بر تولید و عرضه محصولی دیگر از پلت فرم SP۱۰۰ که اولین کراس اوور ایرانی به حساب می آید، تولید انبوه و عرضه یک خودرو جدید SUV (شاسی بلند) در دستور کار گروه سایپا قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: از نیمه دوم سال جاری تا آخر سال آینده با ورود ساینا. اس، کوییک. اس، شاهین، کراس اوور پلت فرم SP۱۰۰ و یک خودرو شاسی بلند به خانواده محصولات سایپا، تحولی اساسی در سبد محصولات این گروه خودروسازی به وجود آمده و تصویر ذهنی مشتریان عزیز و جامعه نسبت به سایپا تغییر خواهدنمود.
مدیرعامل سایپا اظهار داشت: پوست اندازی و تحول اساسی در رویکرد سایپا، در سخت ترین سال های صنعت خودرو که تحریم های خارجی، تنگناهای اقتصادی داخلی و شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده، نشانه ای روشن از توانمندی مدیریتی و تعهد و تخصص مهندسان و کارکنان صنعت خودرو ایران است.
سلیمانی درباب شاسی بلند جدید گروه سایپا نیز اظهار داشت: این محصول اولین خودرو SUV بومی سازی شده در داخل کشور خواهد بود و خاصیت های دو دیفرانسیل و شاسی مستقل در آن دیده می شود که این مساله قابلیت، توان و کیفیت چشمگیری به این خودرو می بخشد و آنرا به خودرویی آفرودی و سرسخت تبدیل می کند.
وی اضافه کرد: با ورود این محصول به بازار، صنعت خودرو ایران بعد از سال ها شاهد تولید یک خودرو متفاوت در داخل کشور خواهد بود. جزئیات و اطلاعات بیشتری از این خودرو در ایام آینده و همزمان با رونمایی از این محصول در اختیار رسانه ها و هموطنان قرار خواهد گرفت.

1399/07/11
14:19:38
5.0 / 5
1352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور