واكنش سایپا به ویدئوی چهارسال پیش فروش خودرو در لبنان:

گزارش شبكه الجدید مربوط به سال ۹۵ است

گزارش شبكه الجدید مربوط به سال ۹۵ است گروه خودروسازی سایپا در واكنش به انتشار فراگیر گزارش خبری، ویدئویی شبكه الجدید لبنان از فروش محصولات این خودروساز در كشور لبنان اعلام نمود كه این ویدئو مربوط به سال ۹۵ است.


به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، در سال های گذشته گروه خودروسازی سایپا در جهت توسعه بازارهای صادراتی و افزایش صادرات غیرنفتی کشور، فروش محصولات خود در کشورهای دیگر را در دستور کار قرار داده و با همکاری شریک تجاری خود در لبنان برخی از محصولات سواری و تجاری خویش را در بازار این کشور عرضه نمود.
شبکه الجدید لبنان در گزارشی که چهار سال قبل از نمایندگی سایپا در این کشور تهیه کرد، به محصولات متنوع سواری و تجاری و شرایط منعطف فروش نقدی و اعتباری این خودرو ها به شهروندان لبنانی در آن سال ها پرداخت اما ویدئوی این گزارش در ایام اخیر و با ترجمه و تفسیری اشتباه در شبکه های اجتماعی کشور بازنشر شده است.
براساس اعلام سایپا قیمت محصولات این گروه خودروسازی در سال ۹۵ در کشور لبنان از ۸۴۰۰ دلار برای پراید تا ۱۹ هزار و ۲۰۰ دلار برای چانگان جهت مشتریان لبنانی متغیر بوده و هیچ خودرویی به قیمت ۱۵۰۰ دلار ارائه نشده است. آنچه که در گزارش شبکه الجدید در سال ۹۵ توسط نماینده سایپا در لبنان بیان می شود این است که هر شهروند لبنانی که ماهیانه ۱۵۰۰ دلار درآمد کسب می کند یا حقوق ماهیانه ای معادل ۱۵۰۰ دلار داشته باشد، توانایی پرداخت اقساط خودرو را خواهد داشت و بنابراین می تواند این خودرو ها را به صورت اقساطی از راه بانکهای عامل لبنانی یا مستقیماً از نمایندگی سایپا در لبنان خریداری کند.
گروه خودروسازی سایپا درمورد اطلاعات و توضیحات نادرستی که به همراه این ویدئو انتشار یافته هم از هموطنان عزیز می خواهد که بدون اطمینان از درستی محتوا، هیچ پیامی را باور و بازنشر نکنند. چونکه تفسیرهای این چنینی در فضای مجازی بعضاً یا از روی عدم آگاهی و اشتباه و یا عامدانه و در جهت اهداف سیاسی و ضدامنیتی است.

1399/06/02
20:20:42
5.0 / 5
1624
تگهای خبر: بازرگانی , توسعه , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور