معاون وزیر صمت اعلام كرد:

كشور، نیازمند سرمایه گذاری های بزرگ

كشور، نیازمند سرمایه گذاری های بزرگ به گزارش شمال صنعت معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: سرمایه گذاری های بزرگ برای كشور باید شكل بگیرد و در این راستا صاحبان برند برای این مساله پیشقدم شوند.


به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سعید زرندی در جلسه با برخی از فعالان بزرگ صنایع غذایی کشور، اظهار داشت: صنایع بزرگ می توانند محرک صنایع کوچک باشند و در کشور خلاء سرمایه های بزرگ داریم.
وی اضافه کرد: باید به دنبال شکل گیری سرمایه گذاری های واحدهای با سرمایه بیش از یک میلیارد دلاری باشیم.
زرندی اشاره کرد: افراد خوش نام و خوش سابقه اگر وارد این میدان شوند، می توان سرمایه های مردمی را هم به کمک گرفت و این سرمایه گذاری ها را شکل داد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: نقدینگی بالایی در جامعه وجود دارد، پس باید با بهره بردن از بازار سرمایه، سرمایه گذاری های جدید تعریف شود که قسمتی از آنرا صاحبان صنایع بزرگ متقبل شوند و قسمتی از آنرا از بازار سرمایه و سرمایه های مردمی جذب کرد.
زرندی اظهار داشت: رونق در بورس وقتی برای تولید مفید خواهد بود که بتوان آنرا در این راه قرار داد وگر نه به صرف افزایش فاکتورهای سهام، اتفاقی برای تولید نخواهد افتاد.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت اظهار داشت: خوشبختانه نگاه خوبی در مدیران بازار سرمایه نسبت به طرح سرمایه گذاری های جدید در تولید با بهره گیری از ابزارهای نوین مالی وجود دارد و اعلام آمادگی خوبی از جانب بورس اعلام شده که امیدواریم با تسهیل اقدامات اجرایی، این مهم برای کشور اتفاق بیفتد.


منبع:

1399/05/29
22:42:16
5.0 / 5
1924
تگهای خبر: بورس , تجارت , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور