بررسی مشكلات صندوق بیمه كشاورزی در كمیسیون مربوطه

بررسی مشكلات صندوق بیمه كشاورزی در كمیسیون مربوطه به گزارش شمال صنعت نایب رییس كمیسیون كشاورزی آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از حضور رئیس صندوق بیمه كشاورزی در جلسه كمیسیون اطلاع داد و اظهار داشت: در جلسه امروز گزارشی از كمیته احصاء كننده مشكلات صندوق های بیمه قرائت شد.


محمدجواد عسکری در گفتگو با ایسنا در مورد جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مبحث بیمه محصولات کشاورزی بود. این اولین نشست ای کمیسیون کشاورزی در زمینه بیمه ای بود. چندی قبل کمیته ای در کمیسیون مأموریت داشت که مشکلات صندوق های بیمه را احصاء کند. در جلسه امروز گزارشی از آن کمیته قرائت شد.
نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس از حضور رئیس صندوق بیمه کشاورزی در جلسه کمیسیون اطلاع داد و اظهار داشت: نگاه ما به بیمه محصولات کشاورزی جدی است. مجموعه ستاد بیمه محصولات کشاورزی باید محکم پای کار بیاید. صندوق های بیمه کشاورزان اصلا خوب عمل نمی کنند البته به تازگی سامانه ای طراحی شده و اقدامات مناسبی صورت گرفته اما کافی نیست.
او در آخر اظهار داشت: کشاورزی به شدت نیازمند بیمه تضمینی است. محصولات کشاورزی با آمدن سیل، سرما و برف، زلزله، تگرگ و حتی گرمای بیش از اندازه صدمه می بینند. پس این محصولات و به تبع آن زندگی کشاورزان دست خوش تغییرات زیادی است. کمیسیون کشاورزی به خوبی در این مورد ورود کرده امیدواریم در جلسات بعدی خروجی خوبی داشته باشیم.
منبع:

1399/05/12
23:34:47
5.0 / 5
2542
تگهای خبر: بیمه , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور