دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اعلام كرد

باقی ماندن قسمتی از مطالبات مسافران از پروازهای كنسل شده

باقی ماندن قسمتی از مطالبات مسافران از پروازهای كنسل شده به گزارش شمال صنعت دبیر انجمن شركت های هواپیمایی از باقی ماندن مطالبات مردم و پس ندادن بهای بلیت پروازهای كنسل شده آنها ناشی از شیوع ویروس كرونا از طرف یكی از ایرلاین های داخلی آگاهی داد و اظهار داشت: تسهیلات كرونایی شركت های هواپیمایی در مرحله ی پرداخت قرار دارد و به زودی آنهایی كه پول مردم را به سبب نداشتن نقدینگی، ندادند می توانند پرداخت كنند.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، بعد از گذشت حدود پنج ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و کنسل شدن بلیت پروازهای داخلی و خارجی مردم که قرار بود بهای آن بدون کسر جریمه به آنها برگردند هنوز بعضی از مردم موفق نشدند پول بلیتی که در سال قبل خریداری کردند و کنسل شده است را از شرکت های هواپیمایی پس بگیرند.
مقصود اسعدی سامانی - دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی - در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: به غیر از یک ایرلاین حدودا همه شرکت های هواپیمایی بهای بلیت پروازهای کنسل شده مردم را پرداخت کردند و بعضی از بلیت های کنسل شده که بهای آن به مردم برگردانده نشده نیز به زودی پرداخت می شود.
وی با بیان این که تسهیلات کرونایی ایرلاین های داخلی در مرحله ی تامین منابع و پرداخت توسط بانکهای عامل قرار دارد، اظهار نمود: برخی شرکت های هواپیمایی که هنوز بهای همه بلیت های کنسل شده را نداده اند به زودی تسهیلات شان را دریافت می کنند و مطالبات مردم را پرداخت خواهند کرد.
اسعدی سامانی اعلام نمود: بیشتر مردمی که بابت بازنگشتن بهای بلیت پروازهای کنسل شده شان در روزهای شیوع ویروس کرونا گلایه دارند مربوط به ایرلاین های خارجی است که سازمان هواپیمایی کشوری مذاکرات مختلفی با آنها و سازمان هواپیمایی کشورشان انجام داده که امیدواریم به زودی این مطالبات نیز پرداخت شوند. البته ایرلاین ها نیز اعلام نموده اند که با افزایش پروازها و درآمدهایشان مطالبات مردم را بوسیله تهیه بلیت مجدد یا به صورت نقدی پرداخت می کنند.
منبع:

1399/04/27
11:54:49
5.0 / 5
2202
تگهای خبر: تسهیلات , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور