با حضور سرپرست وزارت صمت؛

خط رباتیك تمام اتوماتیك رنگ افتتاح شد

خط رباتیك تمام اتوماتیك رنگ افتتاح شد شمال صنعت: خط رباتیك و تمام اتوماتیك رنگ در یكی از خودروسازی های كشور راه اندازی شد؛ این خط دارای 12 ربات رنگ پاش است كه سالانه ظرفیت رنگ آمیزی 720 هزار عدد سپر در 14 رنگ متفاوت را دارد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، خط رباتیک و تمام اتوماتیک رنگ در یکی از خودروسازی های کشور با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.
این خط دارای ۱۲ ربات رنگ پاش است که سالانه ظرفیت رنگ آمیزی ۷۲۰ هزار عدد سپر در ۱۴ رنگ متفاوت را دارد.
این ربات ها از آخرین تکنولوژی پودر کردن رنگ در دنیا موسوم به Atomize بهره می برند و می توانند رنگ مایع را با سرعت ۱۹ تا ۶۰ هزار دور در دقیقه به پودر تبدیل نموده و عمل پاشش را انجام دهند.
این خط رنگ توسط متخصصان داخلی به ارزش ۴۱ میلیارد ریال ساخته شد و ربات های آن به ارزش ۵.۲ میلیون یورو از یک شرکت آلمانی خریداری شد.
طرف خارجی به سبب اعمال باردیگر تحریم های بین المللی تعهدات خودرا انجام نداد اما این خط در سال رونق تولید توسط مهندسان و متخصصان گروه خودروسازی داخلی تکمیل و در سال جهش تولید افتتاح شد.
دو دستگاه ربات شعله گیری با دو نوع سوخت گاز مایع و CNG، دو دستگاه ربات با پاشش استر به صورت تک جزئی و دو جزئی، چهار دستگاه ربات پاشش کیلر و چهار نوع رنگ دو جزئی مایع الکترواستاتیک و معمولی ربات های ۱۲ گانه این خط تمام اتوماتیک را می سازند.


منبع:

1399/04/06
13:47:12
5.0 / 5
2299
تگهای خبر: ارز , تجارت , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور