پرداخت وام دو میلیون تومانی به كارگران ساختمانی چه شد؟

پرداخت وام دو میلیون تومانی به كارگران ساختمانی چه شد؟ شمال صنعت: نایب رییس كانون عالی انجمن های صنفی كارگران ساختمانی بر لزوم اطلاع رسانی شفاف درباب پرداخت وام دو میلیون تومانی به كارگران ساختمانی تاكید نمود.هادی ساداتی در گفتگو با ایسنا، در مورد پرداخت تسهیلات دو میلیون تومانی به کارگران ساختمانی و پشتیبانی از مشاغل بدون ثبات، اظهار نمود: هم اکنون اطلاعات موثقی در مورد اختصاص وام دو میلیون تومانی در دست نیست و اطلاع رسانی درستی درباره نحوه دریافت آن صورت نمی گیرد. با عنایت به این که بیمه بیکاری به کارگران ساختمانی تعلق نمی گیرد، درخواست ما از مسؤلان این است که در صورت هرگونه کمک به کارگران ساختمانی حتما به صورت شفاف اطلاع رسانی شود.

وی درباره ارسال پیامک دریافت وام دو میلیون تومانی به بعضی از کارگران ساختمانی که وام یک میلیون تومانی یارانه به آنها واریز نشده است، اظهار داشت: تابحال به هیچ کارگر ساختمانی که در ارتباط با وام دو میلیون تومانی به او پیامک ارسال شده باشد، برخورد نکرده ایم ولی همه افرادی که متقاضی دریافت کمک یک میلیون تومانی یارانه بودند، این وام را دریافت نمودند.

نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ساختمانی، درباره پرداخت بسته های حمایتی و معیشتی به کارگران ساختمانی اظهار داشت: خوشبختانه از راه ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) برخی از کارگران این بسته ها را دریافت نمودند و بعضی از تشکل های صنفی و انجمن های کارگران ساختمانی هم خودشان وارد عمل شده و بسته های حمایتی را در چارچوب سبد کالایی از خیرین و نهادهای مختلف تحویل گرفته و در مناطق و شهرستانها توزیع کردند.

به گفته وی در مواردی هم بسته های معیشتی و اقلام کالایی به همت نهادهای حمایتی از راه نیروهای بسیج یا کمیته امداد به درب منازل کارگران ساختمانی ارسال و به دستشان رسیده است.

به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، پیش از این وزارت کار از پرداخت وام ۱.۵ تا دو میلیون تومانی به صاحبان مشاغل بی ثبات اطلاع داده و سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا اعلام نموده بود که این وام به کارگران ساختمانی، رانندگان تاکسیرانی، دستفروشان و کارگران صنوف صدمه دیده از کرونا اختصاص می یابد.

منبع:

1399/03/04
15:14:24
5.0 / 5
2644
تگهای خبر: بیكاری , بیمه , تسهیلات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور