در حكمی از سوی مدرس خیابانی؛

سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صمت انتخاب شد

سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صمت انتخاب شد به گزارش شمال صنعت سرپرست جدید وزارت صمت طی حكمی، صدراله دولت را بعنوان سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارتخانه منصوب نمود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صنعت، حسین مدرس خیابانی، سرپرست جدید وزارت صمت طی حکمی، صدراله دولت را بعنوان سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان های وزارتخانه منصوب نمود.
در این حکم آمده است:
انتظار می رود با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید ضمن تعامل مؤثر و سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که همواره از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردار می باشند، بخصوص کمیسیون های تخصصی و هم مراجع محترم قضائی و حقوقی، استانداران محترم و سایر مقامات محلی و منطقه ای، سازمان ها، مؤسسات و شرکت های وابسته در زمینه تحقق اهداف وزارتخانه. گام های مؤثر برداشته شود.
وی در این حکم تآکید کرده است: به منظور اثر بخشی هرچه بیشتر تصمیمات، بدین وسیله اختیارات قابل واگذاری قانونی سرپرست وزارت در حوزه مسئولیت سپرده شده را به جنابعالی تفویض می نمایم، بدیهی است تمامی همکاران گرامی در حوزه های ستاد و صف، همراهی و هماهنگی کامل و جامع را با جنابعالی در اجرای وظایف محوله به عمل خواهند آورد.
همچنین از زحمات افشار فتح الهی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر شده است.

1399/02/23
23:29:06
5.0 / 5
3016
تگهای خبر: ارز , سازنده , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور