معاون وزارت كار در بازدید از مگاموتور:

اقدامات مگاموتور در پیش گیری از كرونا بسیار باارزش است

اقدامات مگاموتور در پیش گیری از كرونا بسیار باارزش است شمال صنعت: معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در بازدید از مگاموتور، اقدامات این شركت را درباب پیش گیری از شیوع بیماری كرونا مؤثر و ستودنی دانست.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، حاتم شاکرمی در بازدید از خطوط تولید مگاموتور و در نشست با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این شرکت اظهار نمود: مگاموتور با رعایت پروتکل های بهداشتی باهدف حفظ سلامت کارکنان خود، توانسته جریان تولید صنعتی را مطابق با برنامه ها ادامه دهد.
وی اضافه کرد: مگاموتور در زمینه آموزش نیروی انسانی خود جهت رعایت دستورالعمل های بهداشت فردی نیز اقدامات مؤثری انجام داده است.
به گفته شاکرمی تامین وسایل و تجهیزات بهداشت فردی، ارائه آموزش های لازم، نظارت ها، غربالگری ها و رعایت فاصله فردی همچون مواردی است که در خطوط تولید مگاموتور به صورت کامل و استاندارد رعایت می شود.
در ادامه وحید ولی زاده معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور به ارائه گزارشی مبسوطی از اقدامات و کارهای صورت گرفته توسط شرکت مگاموتور درباب پیش گیری از انتقال ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت کارکنان و تداوم تولید پرداخت.

1399/02/11
21:05:10
5.0 / 5
2805
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور