یك مقام مسئول اعلام كرد:

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از طرف شركت پشتیبانی امور دام

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از طرف شركت پشتیبانی امور دام به گزارش شمال صنعت مدیرعامل شركت پشتیبانی امور دام از آغاز گسترده خرید مازاد مرغ مرغداران در سراسر كشور آگاهی داد و اظهار داشت: روز گذشته 1292 تن مرغ مازاد به نرخ 12900 تومان خرید شد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت حسن عباسی معروفان با اشاره به آغاز خرید گسترده مرغ مازاد مرغداران اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید مرغ مازاد از مرغداران بدون هیچ گونه محدودیتی در حال انجام می باشد.
مدیرعامل پشتیبانی امور دام اضافه كرد: هم اكنون باتوجه به عرضه مرغ مازاد از طرف مرغداری های كشور، شركت پشتیبانی امور دام وارد عمل شده و مطابق با استاندارد سازمان دامپزشكی در خصوص خرید مرغ با وزن كمتر از دو كیلوگرم در سراسر كشور شروع شده و هیچ گونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
وی اظهار داشت: مرغداران به هیچ عنوان نگران فروش مرغ مازاد خود نباشند چونكه دولت بدون محدودیت مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهدنمود.
وی اشاره كرد: روز گذشته ۱۲۵۰ تن مرغ مازاد از مرغداران خریداری شده ضمن اینكه امروز نیز ۱۲۹۲ تن مرغ به نرخ ۱۲۹۰۰ تومان خریداری شده است كه این یك ركورد بی سابقه محسوب می شود.
عباسی معروفان اشاره كرد: مرغداران با طیب خاطر نسبت به جوجه ریزی برای ایام پیش رو اقدام نمایند چونكه دولت به صورت تضمینی مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهدنمود.


منبع:

1399/01/09
18:48:18
5.0 / 5
2966
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور