در سطح تهران صورت گرفت

تشدید بازرسی ها از واحدهای تولیدی شوینده ها

تشدید بازرسی ها از واحدهای تولیدی شوینده ها به گزارش شمال صنعت مدیركل استاندارد تهران اظهار داشت: بازرسان استاندارد، بازرسی های اختصاصی خودرا از واحد تولیدی شوینده و ضدعفونی كننده در استان شروع كردند.


به گزارش شمال صنعت به نقل از اداره كل استاندارد استان تهران، مدیركل استاندارد تهران با اشاره به فعالیت ۳۴ واحد تولیدی شوینده و ضدعفونی كننده دارای مجوز استاندارد، در استان تهران اظهار داشت: با شیوع ویروس كرونا و افزایش چشم گیر میزان مصرف مواد مذكور، بازرسان استاندارد، بازرسی های اختصاصی خودرا از مراكز عرضه و واحدهای صنفی در استان آغاز كردند.
محمودرضا طاهری در این خصوص تشریح كرد: بازرسان از همه انواع شوینده ها و ضدعفونی كننده ها، از سطح بازار نمونه برداری و آزمون كردند، و باتوجه به نتیجه آزمون این نمونه ها، موارد غیراستاندارد را توقیف كردند.
وی افزود: نمونه برداری و آزمون از ۳۴ واحد تولیدی دارای مجوز استاندارد كه در استان تهران فعالند، به طور منظم درطول سال انجام می شود، علاوه براین، طرح خرید از بازار نیز طبق روال، تولیدات را زیر ذره بین استاندارد قرار می دهد؛ با این وجود با شیوع ویروس كرونا و امكان تقلب برخی سودجویان، در طرحی اختصاصی از انواع مختلف شوینده ها و ضدعفونی كننده كه دارای استاندارد الزامی اند، بازرسی بعمل آمد.
طاهری اضافه كرد: با مواردی كه نتیجه آزمون آنها با استاندارد منطبق نبود، برخورد قانونی و حقوقی صورت گرفت.


منبع:

1398/12/29
15:39:04
5.0 / 5
3313
تگهای خبر: استاندارد , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور