صدور پروانه بهره برداری برای ۱۴ واحد صنایع تبدیلی بخش كشاورزی در استان سمنان

صدور پروانه بهره برداری برای ۱۴ واحد صنایع تبدیلی بخش كشاورزی در استان سمنان به گزارش شمال صنعت ایسنا/سمنان رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان سمنان از صدور پروانه بهره برداری برای ۱۴ واحد تولیدی صنایع تبدیلی بخش كشاورزی در این استان اطلاع داد.


سید حسن میرعماد، در جمع مدیران جهادكشاورزی استان اظهار نمود: مجموع ظرفیت تولید این واحدهای صنایع تبدیلی بخش كشاورزی بیشتر از ۶۳ هزار و ۴۲۵ است.
وی به میزان سرمایه ثابت جهت راه اندازی این واحدهای تولیدی اشاره نمود و اظهار داشت: ۶۶۶ میلیارد و ۹۹۳ میلیون ریال در این خصوص هزینه شده است كه بخشی از این سرمایه گذاری از محل تسهیلات بانكی بوده است.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان سمنان تصریح كرد: در مجموع با افتتاح این واحدها برای ۲۹۱ نفر شغل بوجود آمد.
میرعماد به میزان پیشرفت فیزیكی این واحدهای تولیدی بخش كشاورزی هم اشاره نمود و اضافه كرد: پیشرفت فیزیكی عمده این واحدها بالای ۹۶ درصد است. وی با اشاره به اینكه راه اندازی این واحدهای تولیدی در عمده شهرستان های استان است اضافه كرد: این واحدهای تولیدی در شهرستان های شاهرود، گرمسار، مهدی شهر، دامغان و میامی مستقر است.
رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان سمنان با اشاره به اینكه زمینه فعالیت این واحدهای تولیدی در زمینه تولید مواد مختلفی است؛ به بعضی از این واحدهای تولیدی اشاره نمود و اضافه كرد: طرح انواع روغن خام گیاهی، انواع دانه میوه و خشكبار آجیلی فراوری شده و پودر پوست آن، چیپس میوه، انواع میوه خشك، سبزی و صیفی جات خشك، انواع خوراك دام، طیور و آبزیان، بسته بندی تخم مرغ، پودر ماهی قابل مصرف برای خوراك دام و طیور و بزیان و … بعضی از این واحدها است كه پروانه بهره برداری برای آنها صادرشده است.1398/12/19
23:05:18
5.0 / 5
3334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور