اتحادیه كاركنان دولتی خطاب به ترامپ:

كرونا را جدی بگیرید!

كرونا را جدی بگیرید! به گزارش شمال صنعت فدراسیون كاركنان دولتی آمریكا خواستار دوركاری كاركنان شد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از رویترز، فدراسیون كاركنان دولتی آمریكا كه نماینده بیشتر از ۷۰۰ هزار شاغل بخش دولتی این كشور است، از دولت این كشور خواست تا ویروس كرونا را جدیتر بگیرد چونكه كاركنان دولتی بخصوص آنها كه هم اكنون در مناطق درگیر با بیماری مشغول به كار هستند، در معرض مبتلا شدن به كووید-۱۹ هستند. این فدراسیون هم چنین از دولت خواسته است تا با دوركاری شمار بیشتری از كاركنان دولتی موافقت كند چونكه اقدامات كنونی برای مصونیت كاركنان دولتی در مقابل ویروس كرونا هم اكنون ناكافی و نامناسب هستند.
هم اكنون خیلی از كاركنان بخش دولتی آمریكا مجبور هستند تماس گسترده ای با افراد عادی در طول روز داشته باشند و نگرانی از ابتلای آنها به كووید-۱۹ بخصوص در مناطق درگیر بسیار بالا است. اوریت كلی، رئیس این فدراسیون اظهار داشت: این فدراسیون با ارسال نامه هایی جداگانه به كنگره، سنا و دولت خواهان انجام اقدامات كافی برای اطمینان یافتن از سلامت كاركنان شده است. وی ادامه داد: احتیاج به حمایت بیشتری از سوی كنگره داریم.
هم اكنون واشنگتن كه مركز سیاسی آمریكا و میزبان بیشترین شركت ها و نهادهای دولتی این كشور است، بالاترین میزان تلفات ناشی از كووید-۱۹ را در میان ایالت های آمریكا داشته است. به قول فدراسیون كاركنان دولتی آمریكا، نظامیان بازنشسته كه در پایگاه های ارتش این كشور مشغول تربیت نیروهای جدید هستند هم به علت سن بالا و جراحات جنگی در مقابل ویروس كرونا آسب پذیری بالایی دارند.
این فدراسیون هم چنین خواهان توجه بیشتر به سلامت كاركنان در ایالت كالیفرنیا شده است كه بالاترین میزان مبتلایان به كووید-۱۹ را در میان ایالت های آمریكا دارد.
رویكرد دولت ترامپ در مقابله با ویروس كرونا تابحال انتقادات زیادی را در جامعه آمریكا برانگیخته است، با این وجود لری كودلو، مشاور اقتصادی ترامپ پیش تر با بی مورد دانستن این نگرانی ها گفته بود بازارها ویروس كرونا را زیادی جدی گرفته اند!
آمریكا حالا پنجمین كشور از نظر شمار قربانیان كووید-۱۹ در جهان به حساب می آید.
منبع:

1398/12/17
14:45:02
5.0 / 5
3335
تگهای خبر: اقتصاد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور